MUŽI-Val.Klobouky - Lidečko >8:1<

Název

Popis

Hned v úvodu se po příhrávce Beňa trefil Krahula.V 10.minutě to bylo 2:0,když se po přihrávce Nahodila prosadil Beňo.Za dvě minuty zvýšil na 3:0 opět Beňo.Na 4:0 zvyšoval hlavou Nahodil.Pět minut před přestávkou po faulu na Nahodila proměnil pokutový kop Zoubek a bylo to 5:0.Ke konci poločasu hosté snížili na 5:1.Hned po přestávce navýšil náskok na 6:1 Nahodil.Do vedení 7:1 poslal Klobouky Krahula,který neměl problém se trefit do prázdné brány.Poté pěknou střelu Dubčáka vyrazil hostující golman.A těsně před koncem uzavřel brankový účet Beňo,který tak dosáhl hattricku.